Fórum Intercup - radio controlled rally

Právě je pát 19. dub 2024 9:09:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: P: Prodám X ray T2 007, TA-02 a TB-02
PříspěvekNapsal: pon 26. lis 2012 20:40:43 
Offline

Registrován: pon 26. lis 2012 19:38:15
Příspěvky: 3
Zdravím, jmenuji se René Zicha a před pár lety jsem jezdil intercup pod jménem Wilks, snad si ještě někdo pamatuje. Čas uzrál a já již dlouho nejezdím a doma mi zbylo plno věcí kterých bych se rád zbavil. Mám celkem tři podvozky xray T2 007, TA 02, TB-02. Pro xray a Ta jsem používal stejný regulátor a vysílačku takže jsem to vždy přehazoval. Rád bych se zbavil všeho! TB-02 je komplet sestavená se vším všudy i s vysílačkou. mám nabíječku i baterky. plus dost karoseríí,pneumatik a náhradních dílů. Chci se všeho zbavit!

Mám tady sestavený podvozek X ray T2 007 s pár úpravama pro rally, jetý minimálně. Podrobnější info i s fotem dodám později nebo v případě zájmu zašlu na mail. X ray má servo a motor jinak je vybavený. K xrayi mám pár náhradních dílů, volnoběžka tam je , diferák je namontovaný v autě, šroubováky a nevím co všechno.

Dál tady mám svou vítěznou:), dobře laděnou TA-02, stará klasika, funkčí a upravená, taky je v ní motor a servo. Používal jsem regulátor a vysílačku na x ray i TA02 takže bude záležet na domluvě. K Táčku mám plno náhradních dílů snad na co si kdo vzpomene,).

TB-02 kompletně sestaveno i s elektrikou plus karosérie lechce tuningováno hliníkovými díly.

Jak říkám chci se všeho zbavit, nafotím to a dodám foto. Njeradši bych prodal vše najednou, záměrně nepíšu cenu, záleží na domluvě. Dejte vědět kamarádům a všem kdo by mohl mít zájem, budu vděčný když všechno pujde pryč,).

kdyžtak napište na wilks@email.cz
tel:739 859 587

S pozdravem Renda Zicha


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 27. lis 2012 21:37:19 
Offline

Registrován: pon 26. lis 2012 19:38:15
Příspěvky: 3
Takže jsem otevřel skřín s autíčkem a našel dost věcí, už před časem jsem to dal do krabic a zbytek, dva kufry plus celé Táčko atd mám ještě ve sklepě, momentálně jsem neměl k dispozici fungujíci foták tak jsem to bral mobilem, není to nic moc, zítra to snad vezmu fotákem a všechno. Ve skříni jsem našel strašně moc dílů na TA02, předovové skříně, komplet přední ramena s podkovama i nábojema, poloosy, diferáky planety i kuličky, oleje do tlumičů, barvy na karosérie, serva, bordel kryt na xray a TA(značně zmožený:d), hodně sad pneumatik od jehliček na šotolinu, přes parkety nebo staré originální mechy ale ještě tam ty opravdu kvalitní které jsem šetřil, ARP tam jsou a kdo ví všechno, vybíječku, nabíječku...je to ho fakt moc. Nejradši ybch to všechno naložil do auta a jel stím někam na závody nebo nevím... Pff, fotky jsou velké, zkusím to nahrat na rajče nebo na uložto? a dám sem link


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 27. lis 2012 21:53:07 
Offline

Registrován: pon 26. lis 2012 19:38:15
Příspěvky: 3
Tady je link na rajče. http://sensik.rajce.net/TB02,xray_a_vsechno_ostatni Jsou tam ty věci co jsem říkal, něco je trochu zaprášené a je to focené mobilem. Spěchal jsem tak se omlouvám. Snad zítra nafotím i to co mám ve sklepě a předělám to...

http://sensik.rajce.net/TB02,xray_a_vsechno_ostatni


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz