Nepříhlášený uživatel

03.04.2011 - 10. Caterpillar Rally

03.04.2011 - 10. Caterpillar Rally

Poznámka:
 
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
Beton
1
53
Zlín
Celkem přihlášených: 53
Junior: 9
Historic: 0
2WD: 9
4WD: 44

Neoficiální startovní listina

Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
Senna - Pavlát
AMK Malá Skála
Toyota Celica Turbo
4WD
2.
Neuville - Strihavka
AMK Malá Skála
Toyota Celica Turbo
4WD
3.
Lysák - Viktora
Samohýl Motor Zlín
Škoda Fabia S2000
4WD
4.
Thiry - Prevot
GRIFONE
Nissan 350Z
4WD
5.
Sibera - Jirátko
Red Bull
Subaru Impreza WRC
4WD
6.
Sarrazin - Renuci
RC Klub Elišky Junkové
Nissan 350Z
4WD
7.
Arai - Barritt
Red Bull
Subaru Impreza WRC
4WD
8.
Vouilloz - Klinger
GRIFONE
Nissan 350Z
4WD
9.
Hráček - Hráček
GRIFONE
Nissan 350Z
4WD
10.
Casier - Caesemaker
BF Goodrich Racing
Peugeot 207 S2000
4WD
11.
Cavigioli - Cantoni
Samohýl Motor Zlín
Škoda Fabia S2000
4WD
12.
Joseph - Boyere
4 Rombi Corse
Fiat Grande Punto S2000
4WD
13.
Tänak - Sikk
Sheron Racing Team
Ford Escort WRC
4WD
14.
Viktora - Lysák
Samohýl Motor Zlín
Škoda Fabia S2000
4WD
15.
Pavlík - Pavlík
JPK Racing
Suzuki Swift S1600
2WD
16.
Cantamessa - Capolongo
4 Rombi Corse
Fiat Grande Punto S2000
4WD
17.
J.Mašláň - Mašláň
BF Goodrich Junior
Ford Focus WRC
J 4WD
18.
Robert - Bedon
Top Run
VW Scirocco TSFi
4WD
19.
Kopytko - Kopytko
RC Cikcak
Citroën Xsara WRC
J 4WD
20.
Gardemeister - Honkanen
Marlboro Dealer Racing
Peugeot 207 S2000
4WD
21.
Mezírka - Mezírka
JPK Racing
Suzuki SX4 WRC
4WD
22.
Fagaso - Moya
Manares Racing Team
Fiat Grande Punto S2000
4WD
23.
Večeřa - Večeřa
Gerd Rally Team
Audi S3
4WD
24.
Kosmides - Noyes
Rubys Pub Motorsport
Opel Kadett MkIII GTE
2WD
25.
Kneifel - Blažek
Pegas Rally Team
Citroën Saxo Kit Car
2WD
26.
Řezanina - Řezanina
AMK RC Vsetín
Lancia Delta HF ...
4WD
27.
Grebeníček - Grebeníček
Gerd Rally Team
Fiat 500 Abarth
2WD
28.
Štefka - Bartoš
BODLINARE Čamlíkov Rally ...
Mitsubishi Lancer EVO VI
J 4WD
29.
Peták - Benešová
Barum Team
Citroën Xsara Kit Car
2WD
30.
Grzyb - Hundla
Red Bull Junior
Škoda Fabia S2000
J 4WD
31.
Bengué - Escudero
BODLINARE Čamlíkov Rally ...
Škoda Fabia S2000
4WD
32.
Čubrikov - Kirov
Shimmi Team
Subaru Impreza WRC
4WD
33.
Zlámal - Kameníčková
StonePit RC Rally
Peugeot 306 Maxi
4WD
34.
Fly - Swordfish
Shimmi Team
Volvo 850
J 2WD
35.
Cvrček - Cvrčková
Barum Team
Škoda Felicia Kit Car
2WD
36.
H.Solberg - Minor
Monster Energy Team
Subaru Impreza WRC
4WD
37.
Mudřík - Mudřík
Grifone Junior
Subaru Impreza WRC
J 4WD
38.
Volf - Volf
OE Racing
Subaru Impreza WRC
4WD
39.
Loix - Smeets
Top Run
Peugeot 207 S2000
4WD
40.
Novikov - Moscatt
Rubys Pub Motorsport
Ford Focus WRC
J 4WD
41.
Andersson - Axelsson
Sheron Racing Team
Suzuki SX4 WRC
4WD
42.
Rosík - Rosík
R+R Racing
Mitsubishi Lancer EVO ...
J 4WD
43.
Bartík - Jakubů
WB Racing
Subaru Impreza WRC
4WD
44.
Kratina - Hnilica
Subaru WRT
Subaru Impreza WRC
4WD
45.
Gonzales - Coffie
Jamaica Rally Team
BMW M3
2WD
46.
Mikkola - Hertz
Top Run
Škoda Fabia S2000
4WD
47.
Bouffier - Panseri
Jamaica Rally Team
Citroën Xsara Kit Car
2WD
48.
Jakubů - Bartik
WB Racing
Subaru Impreza WRC
4WD
49.
Baster - Baster
OE Racing
Subaru Impreza WRC
4WD
50.
Kamenicek - Gates
StonePit RC Rally
Subaru Impreza WRC
J 4WD
51.
Panizzi - Panizzi
Red Bull
Subaru Impreza WRC
4WD
52.
Ladin - Ladin
Škoda Motorsport
Škoda Fabia S2000
4WD
53.
Aghini - Cerrai
Sheron Racing Team
Ford Escort RS Cosworth
4WD
Fotogalerie předchozího ročníku Neoficiální startovní listina Časový harmonogram
Aktuální fotogalerie Aktuální videogalerie
Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt
Intercup logoAll Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA © 2010 INUA s.r.o