Nepříhlášený uživatel

16.08.2015 - 11. Michelin rally

Hlavní pořadatel: Lukáš Zámečník

Hlavní časoměřič: Lenka Zlámalová

Aktuální info k 11. Michelin rally - MČR/INTERCUP

PARKOVÁNÍ



 

16.08.2015 - 11. Michelin rally

Poznámka:
Dlouhé a rychlé rychlostní testy, se odehrávají v místním lese se spousty průjezdů nad propastí a horizontů. Bohaté občerstvení zajištěno. 
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
šotolina
2
50
Hvozdná
Celkem přihlášených: 50
Junior: 14
Historic: 12
2WD: 6
4WD: 32

Oficiální startovní listina

Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
Šrámek - Koči
Styllex motorsport RC ...
Škoda Fabia S2000
4WD
2.
Semerád - Ernst
Sheron Racing Team
Subaru Impreza WRC
4WD
3.
Senna - Pavlát
AMK Malá Skála
Audi Quattro S1
4WD
4.
Al-Attiyah - Bernacchini
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
5.
Vouilloz - Mikl
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
6.
Mišalko - Starý
Styllex motorsport RC ...
Citroën DS3 WRC
4WD
7.
Thiry - Prevot
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
8.
Basso - Dotta
Red Bull
Škoda Fabia S2000
4WD
9.
Kosmides - Noyes
Sheron Racing Team
Subaru Impreza WRC
4WD
10.
Kruuda - Järveoja
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
11.
Košíček - Běhalová
Patriot RC Rally team
Škoda Felicia Kit Car
2WD
12.
T.Mudřík - J.Mudřík
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
J 4WD
13.
Tänak - Sikk
Sheron Racing Team
Subaru Impreza WRC
4WD
14.
Pospíšil - Pospíšilová
Z - Sport
Ford Fiesta RS WRC
4WD
15.
Kostka - Koči
Styllex motorsport RC ...
Peugeot 208 T16
4WD
16.
Ricardo - Alvaro
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
4WD
17.
J.Martinek - A.Martinek
Kenatram Racing Team
Škoda 130 RS
H
18.
Bengué - Escudero
BODLINARE Čamlíkov Rally ...
Audi Quattro
H
19.
Duval - Pivato
4 Rombi Corse
Ford Escort RS 1800
H
20.
Kubeš - Kubeš
ASport Rally Team
Fiat 131 Abarth
H
21.
K.Jackson - K.Mashiter
Lancia Delta S4
H
22.
Holínek - Lopes
ASport Rally Team
Lancia Delta HF ...
H
23.
Wiegand - Gottschalk
B Rockstar Energy Team
Ford RS200
H
24.
L.Hostinský - L.Hostinský
Forever racing team
Mercedes 190 E
H
25.
J.Tomaštík - J.Vrečka
B Rockstar Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
26.
Cetinkaya - Güney
Ford Motorsport
Ford Focus WRC
J 4WD
27.
P.Hostinská - P.Hostinská
Forever racing team
Mercedes 190 E
H
28.
Řezníček - Řezníček
Monster Energy Team ...
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
29.
Alén - Kivimäki
Martini Lancia
Trabant 601
2WD
30.
Kresta - Gross
Patriot RC Rally team
Škoda Felicia Kit Car
2WD
31.
Ojeda - Costa
BODLINARE Čamlíkov Rally ...
Nissan 350Z
2WD
32.
Bartík - Bartíková
WB Racing
Suzuki Swift S1600
2WD
33.
Volf - Dresler
Volf Rally Team
Škoda Fabia S2000
J 4WD
34.
H.Solberg - Minor
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
35.
Záruba - Řeháček
Z - Sport
Ford Fiesta RS WRC
4WD
36.
M.Musil - M.Musil
4M TEAM
Ford Mustang GT 1966
H
37.
Kane - Jejomar
Subaru Impreza WRC
4WD
38.
J.Clarkson - M.Jakubů
WB Racing
Suzuki Swift S1600
2WD
39.
P.Bartoň - N.Grist
Subaru Impreza WRX
4WD
40.
J.Mudřík - T.Mudřík
Grifone Junior
Subaru Impreza WRC
J 4WD
41.
Tidemand - Floene
Grifone Junior
Citroën Xsara WRC
J 4WD
42.
M.Musilová - M.Musilová
4M TEAM
Ford Mustang GT 1966
H
43.
P.Maštalíř - Holeňák
Michelin team
Subaru Impreza WRC
J 4WD
44.
Divizna - Ron
Lancia Stratos
H
45.
Lappi - Ferm
Karlík Motorsport
Subaru Impreza WRC
J 4WD
46.
Černý - Kohout
Red Bull Junior
Škoda Fabia WRC
J 4WD
47.
M.Handl - M.Handl
Hufnágl junior
Subaru Impreza WRX
J 4WD
48.
S.Handl - S.Handl
Hufnágl junior
Mitsubishi Lancer EVO VI
J 4WD
49.
K.Danišová - Daniš
Subaru Impreza WRC
4WD
50.
D.Zapletal - D.Zapletal
Subaru Impreza WRX
J 4WD
Fotogalerie předchozího ročníku Oficiální startovní listina Časový harmonogram
Aktuální fotogalerie Aktuální videogalerie
Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt
Intercup logoAll Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA © 2010 INUA s.r.o