Nepříhlášený uživatel

27.06.2020 - 11. SHERON rally

Hlavní pořadavel: Marie Jandoušová

27.06.2020 - 11. SHERON rally

Poznámka:
Šotolinové tratě na zahradě v Nedachlebicích. Nevyzpytatelnost počasí a možný letní deštík by udělal z jindy prašné šotolinové soutěže velmi těžkou a náročnou trať na techniku. 
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
Šotolina
1
51
Nedachlebice
Celkem přihlášených: 51
Junior: 22
Historic: 7
2WD: 3
4WD: 41

Oficiální startovní listina

Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
Al-Attiyah - Bernacchini
Vest Monster Team
Ford Fiesta R5
4WD
2.
M.Čejchan - F.Čejchan
RC Rally Racing Team
Škoda Fabia R5
4WD
3.
Š.Večerka - K.Večerka
Vest Monster Team
Ford Fiesta R5
J 4WD
4.
T.Mudřík - J.Mudřík
GRIFONE
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
5.
T.Bílek - T.Bílek
Red Bull
Toyota Yaris WRC
J 4WD
6.
F.Kopecký - Kopecký
Vest Monster Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
7.
Thiry - Prevot
GRIFONE
Ford Fiesta RS WRC
4WD
8.
O.C.Veiby - S.R.Skjaermoen
Monster Energy Team
VW Polo R WRC
4WD
9.
D.Nedbal - Nedbal
Clever Energy
VW Polo R WRC
4WD
10.
Basso - Dotta
Red Bull
Citroën DS3 WRC
4WD
11.
R.Sirmacis - A.Šimins
Clever Energy
Peugeot 208 T16
4WD
12.
Taylor - Cleo
Red Bull
Peugeot 208 T16
J 4WD
13.
A.Čejchan - J.Čejchanová
RC Rally Racing Team
Škoda 130 LR
H
14.
Vouilloz - Mikl
TMR
Mitsubishi Lancer WRC 05
4WD
15.
Tänak - M.Järveoja
ti s Břichem
Hyundai i20 Coupe WRC
4WD
16.
V.Rossi - C.Cassina
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
17.
J.Mudřík - T.Mudřík
GRIFONE
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
18.
Cetinkaya - Güney
Monster Energy Team
Ford Fiesta R5
4WD
19.
D.Vaculík - Vaculík
Škoda Fabia R5
J 4WD
20.
S.Ogier - J.Ingrassia
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
21.
Duval - Pivato
ORTEX RC RALLY TEAM
Alfa Romeo 2000 GTAm
H
22.
Panizzi - Panizzi
ti s Břichem
Alfa Romeo 2000 GTAm
H
23.
Novikov - Moscatt
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
24.
G.Volta - P.Moliterni
ASport Rally Team
Ford Escort RS 1800
H
25.
Bengué - Escudero
Čamlíkov Rally Sport ...
Toyota Celica GT-FOUR
H
26.
Kosmides - Noyes
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
27.
Kresta - Gross
ORTEX RC RALLY TEAM
Ford Fiesta R5
4WD
28.
J.Sivík - M.Čermák
TALE RC Sport
Peugeot 306 Maxi
2WD
29.
A.Lukyanuk - A.Arnautov
Čamlíkov Rally Sport ...
Toyota Yaris WRC
J 4WD
30.
P.Maštalíř - Holeňák
Red Bull Junior
Škoda Fabia R5
J 4WD
31.
Ojeda - Costa
Hroch Rally Team
VW Golf IV Rally
2WD
32.
D.Fabián - J.Radványi
M-Sport
Mitsubishi Lancer EVO X
4WD
33.
H.Solberg - Minor
M-Sport
Ford Fiesta RS WRC
4WD
34.
A.Zanussi - S.Fachim
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
4WD
35.
D.Zapletal - D.Zapletal
Subaru Impreza WRX
J 4WD
36.
Breen - Roberts
Martini Racing
Škoda Felicia Kit Car
2WD
37.
Tidemand - Floene
ORTEX RC RALLY TEAM ...
Škoda Fabia R5
J 4WD
38.
E.Falcon - E.Gonzales
Schwáb Racing
VW Polo R WRC
J 4WD
39.
J.Baďura - J.Nešpor
ORTEX RC RALLY TEAM ...
Mitsubishi Lancer EVO X
J 4WD
40.
Pattison - P.Moynihan
Viking Speed Racing
Ford Escort RS 1800
H
41.
T.Suninen - M.Salminen
M-Sport
Mitsubishi Lancer EVO X
J 4WD
42.
K.Kalíková - R.Kalík
Čamlíkov Rally Sport ...
Subaru Impreza WRC
J 4WD
43.
O.Rosík - O.Rosík
Subaru Impreza WRC
J 4WD
44.
M.Seifert - V.Seifertová
Mitsubishi Lancer EVO X
J 4WD
45.
V.Seifertová - R.Seifert
ORTEX RC RALLY TEAM ...
VW Polo R WRC
J 4WD
46.
M.Šimečková - Šimeček
Viking Speed Racing
Toyota Yaris WRC
J 4WD
47.
Z.Šimečková - I.Šimeček
Viking Speed Racing
Lancia Delta HF ...
H
48.
E.Ticháček - A.Ticháček
TALE RC Sport
Seat Cordoba WRC
J 4WD
49.
D.Miklová - V.Miklová
TMR
Citroën DS3 WRC
J 4WD
50.
D.Zapletal - M.Zapletal
Subaru Impreza WRX
J 4WD
51.
P.Mikl - T.Mikl
TMR
Subaru Impreza WRC
J 4WD
Fotogalerie předchozího ročníku Oficiální startovní listina Časový harmonogram
Aktuální fotogalerie
Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt
Intercup logoAll Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA © 2010 INUA s.r.o