Nepříhlášený uživatel

20.10.2018 - 1. UNIMARCO rally

POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 20.10.2018

Hlavní pořadatel
: Tomáš Mikl

Areál firmy UNIMARCO

20.10.2018 - 1. UNIMARCO rally

Poznámka:
Nová lokalita v areálu firmy UNIMARCO nabídne rovný, čistý a hladký asfalt s velkou plochou pro trať a k tomu ještě betonové klouzavé pasáže v hale. 
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
Asfalt/Beton
2
46
Želechovice
Celkem přihlášených: 46
Junior: 14
SuperJunior: 6
Historic: 7
Dámy: 4
2WD: 6
4WD: 33

Neoficiální startovní listina

Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
E.Evans - R.Burns
Trivox rc rally racing ...
Škoda Fabia R5
4WD
2.
Al-Attiyah - Bernacchini
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
4WD
3.
Senna - Pavlát
Monster Energy Team
VW Polo R WRC
4WD
4.
Panizzi - Panizzi
Red Bull
VW Polo R WRC
4WD
5.
O.C.Veiby - S.R.Skjaermoen
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
4WD
6.
Basso - Dotta
Red Bull
Škoda Fabia R5
4WD
7.
Lysák - Viktora
ŠKODA Samohýl Motor
Škoda Fabia R5
4WD
8.
T.Mudřík - J.Mudřík
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
J 4WD
9.
Thiry - Prevot
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
10.
Š.Mlejnek - Jáklová
VEMENOS Team
Škoda Fabia R5
4WD
11.
Š.Večerka - K.Večerka
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
J 4WD
12.
T.Bílek - T.Bílek
ASport Rally Team
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
13.
Vouilloz - Mikl
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
14.
Novikov - Moscatt
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
15.
S.Ogier - J.Ingrassia
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
16.
Taylor - Cleo
Red Bull Junior
Peugeot 208 T16
J W 4WD
17.
Cetinkaya - Güney
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
J W 4WD
18.
Holínek - Holínek
ASport Rally Team
Ford Escort RS Cosworth
H
19.
Alén - Kivimäki
Martini Lancia
Porsche 911 Carrera
2WD
20.
G.Volta - P.Moliterni
J-R Rally Team
Ford Escort RS 1800
H
21.
Kresta - Gross
ORTEX RC RALLY TEAM
Ford Fiesta R5
4WD
22.
Ojeda - Costa
XV-01 Tamiya Rally Team
VW Polo R WRC
4WD
23.
Sarrazin - Renucci
SEKi Motorsport
Porsche GT3 RS
2WD
24.
H.Solberg - Minor
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
25.
Ch.Ingram - K.Becker
Viking Speed Racing
Peugeot 208 T16
4WD
26.
V.Rossi - C.Cassina
XV-01 Tamiya Rally Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
27.
J.Mudřík - T.Mudřík
Grifone Junior
Citroën DS3 WRC
SJ J 4WD
28.
R.Sirmacis - A.Šimins
Viking Speed Racing
Citroën Xsara Kit Car
2WD
29.
Kosmides - Noyes
Ford Motorsport
Ferrari F430
2WD
30.
D.Zapletal - D.Zapletal
Subaru Impreza WRX
J 4WD
31.
T.Bílek st. - T.Bílek
TB Racing
Ford RS200
H
32.
J.Sivík - M.Čermák
Čamlíkov Rally Sport ...
Škoda 130 RS
H
33.
D.Peťovský - Úlehla
BSport Rally Team
Škoda 130 LR
H
34.
P.Maštalíř - Holeňák
Red Bull Junior
Škoda Fabia R5
J 4WD
35.
K.Zitová - J.Vacek
Martini Lancia
Subaru Impreza WRC
W 4WD
36.
Pattison - P.Moynihan
Viking Speed Racing
Lancia Delta HF ...
H
37.
M.Cibulka - A.Pochylá
BSport Rally Team
Peugeot 306 Maxi
2WD
38.
A.Lukyanuk - A.Arnautov
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
J 4WD
39.
M.Morbicer - Morbicer
Red Bull Junior
Škoda Fabia R5
SJ J 4WD
40.
A.Pavlát - P.Pavlát
AMK Malá Skála
VW Polo R WRC
SJ J 4WD
41.
A.Zanussi - S.Fachim
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
4WD
42.
A.Tlusťák - L.Kučera
Tlusťák Racing
Lancia Delta S4
H
43.
E.Schwábová - Schwáb
Schwáb Racing
Subaru Impreza WRC
SJ J W 4WD
44.
M.Hubáček - Z.Hubáčková
ZUMAR rc team Řetechov
Škoda Felicia Kit Car
2WD
45.
D.Zapletal - M.Zapletal
Subaru Impreza WRX
SJ J 4WD
46.
E.Ticháček - A.Ticháček
TALE RC Sport
Seat Cordoba WRC
SJ J 4WD
Fotogalerie předchozího ročníku Neoficiální startovní listina Časový harmonogram
Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt
Intercup logoAll Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA © 2010 INUA s.r.o