Nepříhlášený uživatel

26.05.2018 - 15. JUMP rally

Hlavní pořadatel: Josef Jandouš

Pozor změna: v případě startujících do 50 se pojede RZ9.

26.05.2018 - 15. JUMP rally

Poznámka:
Asfaltová" jednodenní soutěž v areálu TJ Nedachlebice. Jezdce čeká dlažba kolem fotbalového hřiště, umělá tráva a hladký asfalt v novém areálu a uklouzané taneční kolo v cíli zkoušek. Tradičně rychlejší RZ, květnový termín a bufet - vše zajištěno. 
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
Asfalt
2
49
Nedachlebice
Celkem přihlášených: 49
Junior: 14
SuperJunior: 5
Historic: 7
Dámy: 5
2WD: 6
4WD: 36

Oficiální startovní listina

Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
M.Čejchan - F.Čejchan
Trivox rc rally racing ...
Škoda Fabia R5
J 4WD
2.
Al-Attiyah - Bernacchini
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
4WD
3.
E.Evans - R.Burns
Trivox rc rally racing ...
Škoda Fabia R5
4WD
4.
Panizzi - Panizzi
Red Bull
VW Polo R WRC
4WD
5.
O.C.Veiby - S.R.Skjaermoen
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
4WD
6.
T.Mudřík - J.Mudřík
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
J 4WD
7.
Thiry - Prevot
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
8.
Lysák - Viktora
ŠKODA Samohýl Motor
Škoda Fabia R5
4WD
9.
Š.Večerka - K.Večerka
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
J 4WD
10.
J.Charvát - M.Charvát
ŠKODA Samohýl Motor
Škoda Fabia R5
4WD
11.
T.Bílek - T.Bílek
ASport Rally Team
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
12.
F.Kopecký - Kopecký
Monster Energy Team
Škoda Fabia R5
4WD
13.
S.Ogier - J.Ingrassia
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
14.
Taylor - Cleo
Red Bull Junior
Peugeot 208 T16
J W 4WD
15.
Cetinkaya - Güney
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
J W 4WD
16.
M.Dalajka - M.Kadlečík
Rockstar Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
17.
Novikov - Moscatt
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
18.
Holínek - Holínek
ASport Rally Team
Ford Escort RS Cosworth
H
19.
Bengué - Escudero
Čamlíkov Rally Sport ...
Toyota Celica GT-FOUR
H
20.
Alén - Kivimäki
Martini Lancia
Lancia Delta HF ...
H
21.
Duval - Pivato
ORTEX RC RALLY TEAM
Ford Escort RS 1800
H
22.
G.Volta - P.Moliterni
J-R Rally Team
Ford Escort RS 1800
H
23.
Kresta - Gross
ORTEX RC RALLY TEAM
Ford Fiesta R5
4WD
24.
Ojeda - Costa
XV-01 Tamiya Rally Team
VW Polo R WRC
4WD
25.
Kuwari - Duffy
Rockstar Energy Team
Fiat Grande Punto S2000
4WD
26.
Ogryzek - M.Dalajka
Rockstar Energy Team
Ford Fiesta R5
4WD
27.
Ch.Ingram - K.Becker
Viking Speed Racing
Peugeot 208 T16
4WD
28.
V.Rossi - C.Cassina
XV-01 Tamiya Rally Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
29.
R.Sirmacis - A.Šimins
Viking Speed Racing
Honda Civic VTi
2WD
30.
Kosmides - Noyes
Ford Motorsport
Ferrari F430
2WD
31.
Arazim - Gál
BSport Rally Team
Škoda 130 LR
2WD
32.
D.Peťovský - Úlehla
BSport Rally Team
Škoda 130 LR
2WD
33.
H.Solberg - Minor
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
34.
D.Vaculík - Vaculík
Škoda Fabia R5
J 4WD
35.
J.Mudřík - T.Mudřík
Grifone Junior
Citroën DS3 R3
SJ J 2WD
36.
J.Sivík - M.Čermák
Čamlíkov Rally Sport ...
Škoda 130 RS
H
37.
P.Nečas - P.Nečas
Mitsubishi Lancer EVO VI
4WD
38.
K.Zitová - J.Vacek
Martini Lancia
Lancia Delta S4
W 4WD
39.
Pattison - P.Moynihan
Viking Speed Racing
Ford Escort WRC
H
40.
M.Cibulka - A.Pochylá
BSport Rally Team
Škoda 130 RS
2WD
41.
N.Ščuka - Šišková
Subaru Impreza WRX
4WD
42.
A.Lukyanuk - A.Arnautov
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
J 4WD
43.
M.Morbicer - Morbicer
Red Bull Junior
Škoda Fabia R5
SJ J 4WD
44.
J.Baďura - I.Studený
ORTEX RC RALLY TEAM ...
Mitsubishi Lancer EVO X
J 4WD
45.
A.Zanussi - S.Fachim
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
4WD
46.
E.Schwábová - Schwáb
Schwáb Racing
Subaru Impreza WRC
SJ J W 4WD
47.
K.Kalíková - R.Kalík
Čamlíkov Rally Sport ...
Subaru Impreza WRC
SJ J W 4WD
48.
M.Hubáček - Z.Hubáčková
ZUMAR rc team Řetechov
Škoda Octavia WRC
4WD
49.
D.Zapletal - M.Zapletal
Subaru Impreza WRX
SJ J 4WD
Fotogalerie předchozího ročníku Oficiální startovní listina Časový harmonogram
Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt
Intercup logoAll Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA © 2010 INUA s.r.o