Nepříhlášený uživatel

28.07.2018 - 9. SHERON rally

Hlavní pořadatel: Josef Jandouš

28.07.2018 - 9. SHERON rally

Poznámka:
Šotolinové tratě na zahradě v Nedachlebicích. Nevyzpytatelnost počasí a možný letní deštík by udělal z jindy prašné šotolinové soutěže velmi těžkou a náročnou trať na techniku. 
Povrch:
Koeficient:
Přihlášeno:
Místo RC Rally:
Šotolina
2
50
Nedachlebice
Celkem přihlášených: 50
Junior: 16
SuperJunior: 7
Historic: 9
Dámy: 3
2WD: 6
4WD: 35

Oficiální startovní listina

Jméno
Posádka
Team
Auto
Sk.
1.
M.Čejchan - F.Čejchan
Trivox rc rally racing ...
Škoda Fabia R5
J 4WD
2.
Al-Attiyah - Bernacchini
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
4WD
3.
E.Evans - R.Burns
Trivox rc rally racing ...
Škoda Fabia R5
4WD
4.
Senna - Pavlát
Monster Energy Team
VW Polo R WRC
4WD
5.
Panizzi - Panizzi
Red Bull
VW Polo R WRC
4WD
6.
O.C.Veiby - S.R.Skjaermoen
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
4WD
7.
Basso - Dotta
Red Bull
Citroën DS3 WRC
4WD
8.
T.Mudřík - J.Mudřík
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
J 4WD
9.
A.Čejchan - J.Čejchanová
Trivox rc rally racing ...
Škoda Fabia R5
4WD
10.
Thiry - Prevot
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
11.
Lysák - Viktora
ŠKODA Samohýl Motor
Škoda Fabia R5
4WD
12.
Š.Večerka - K.Večerka
Vest Monster Team
Škoda Fabia R5
J 4WD
13.
Tänak - M.Järveoja
Red Bull
Škoda Fabia R5
4WD
14.
J.Charvát - M.Charvát
ŠKODA Samohýl Motor
Škoda Fabia R5
4WD
15.
T.Bílek - T.Bílek
ASport Rally Team
Ford Fiesta RS WRC
J 4WD
16.
Novikov - Moscatt
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
17.
Vouilloz - Mikl
GRIFONE
Citroën DS3 WRC
4WD
18.
S.Ogier - J.Ingrassia
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
4WD
19.
Cetinkaya - Güney
EuroOil-invelt team
Ford Fiesta R5
J W 4WD
20.
Holínek - Holínek
ASport Rally Team
Ford Escort RS Cosworth
H
21.
Alén - Kivimäki
Martini Lancia
Lancia Delta HF ...
H
22.
Duval - Pivato
ORTEX RC RALLY TEAM
Ford Escort RS 1800
H
23.
G.Volta - P.Moliterni
J-R Rally Team
Lancia Delta HF ...
H
24.
D.Kubeš - D.Kubeš
ASport Rally Team
Ford Escort RS Cosworth
H
25.
Ojeda - Costa
XV-01 Tamiya Rally Team
VW Polo R WRC
4WD
26.
H.Solberg - Minor
Monster Energy Team
Ford Fiesta RS WRC
4WD
27.
Perth - Nick
Čamlíkov Rally Sport ...
Citroën DS3 WRC
4WD
28.
Bagrista - Charvát
NHRC Team
Subaru Impreza WRC
4WD
29.
J.Sivík - M.Čermák
Čamlíkov Rally Sport ...
Škoda 130 RS
H
30.
R.Sirmacis - A.Šimins
Viking Speed Racing
Honda Civic VTi
2WD
31.
Kosmides - Noyes
Ford Motorsport
Ferrari F430
2WD
32.
F.Čejchan - M.Čejchan
Trivox rc rally racing ...
Citroën DS3 R3
J 2WD
33.
Arazim - Gál
BSport Rally Team
Škoda 130 LR
2WD
34.
J.Mudřík - T.Mudřík
Grifone Junior
Citroën DS3 R3
SJ J 2WD
35.
Sarrazin - Renucci
SEKi Motorsport
Porsche GT3 RS
2WD
36.
Tidemand - Floene
ORTEX RC RALLY TEAM ...
Škoda Fabia R5
J 4WD
37.
D.Peťovský - Úlehla
BSport Rally Team
Škoda 130 LR
H
38.
K.Zitová - J.Vacek
Martini Lancia
Lancia Delta S4
W 4WD
39.
Pattison - P.Moynihan
Viking Speed Racing
Lancia Delta HF ...
H
40.
A.Lukyanuk - A.Arnautov
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
J 4WD
41.
M.Morbicer - Morbicer
Red Bull Junior
Škoda Fabia R5
SJ J 4WD
42.
M.Hubáček - Z.Hubáčková
ZUMAR rc team Řetechov
Škoda Octavia WRC
4WD
43.
A.Zanussi - S.Fachim
Schwáb Racing
Škoda Fabia R5
4WD
44.
A.Tlusťák - L.Kučera
Tlusťák Racing
Lancia Delta S4
H
45.
E.Schwábová - Schwáb
Schwáb Racing
Subaru Impreza WRC
SJ J W 4WD
46.
A.Pavlát - P.Pavlát
AMK Malá Skála
VW Polo R WRC
SJ J 4WD
47.
O.Rosík - O.Rosík
Ford Focus WRC
SJ J 4WD
48.
D.Zapletal - M.Zapletal
Subaru Impreza WRX
SJ J 4WD
49.
M.Jurča - M.Jurča
Subaru Impreza WRC
J 4WD
50.
E.Ticháček - A.Ticháček
TALE RC Sport
Subaru Impreza WRX
SJ J 4WD
Fotogalerie předchozího ročníku Oficiální startovní listina Časový harmonogram
Aktuální fotogalerie Aktuální videogalerie
Úvod| Články| Kalendář| Výsledky| Klasifikace| Galerie| Jezdci| Teamy| Pravidla| Historie| Odkazy| Bazar| IZ, spolek.| Kontakt
Intercup logoAll Rights reserved. Unauthorized use of content without written permission is strictly prohibited. Designed by INUA © 2010 INUA s.r.o